ART / Etchings etc / Etchings 13292518
nr 1329 2518
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
2 pcs, Pär Gunnar Thelander (b. 1936), Sweden. 'Man-Fiske', Haskel 130 respektive 'Man på bord', Haskel 128. Signerade och numrerade EA VIII/X. Oramade lösa blad. Kolorerade etsningar. Sheet: 27, 5x21, 5 cm,
ETCHINGS, 2 st, "Man-Fiske", Haskel 130 respektive "Man på bord", Haskel 128. Signerade och numrerade EA VIII/X. Oramade lösa blad. Kolorerade etsningar. Bladets mått: 27,5x21,5 cm
700
SEK 300
Monday May 25 2020
at 18:01:26
24/5 12:00:48
Pär Gunnar Thelander
Read more about Pär Gunnar Thelander